Jeszcze w zielone gramy

Czytaj

Jeszcze w zielone gramy

Jeszcze w zielone gramy

I CÓŻ ŻE ZE SZWECJI

“Szary kolor. Beton. Elementy białe. Minimalistycznie, skandynawsko byśmy chcieli” - takie głosy słyszymy od naszych Klientów. Prosto, monochromatycznie, bez przesady. Styl z dalekiej Szwecji zawojował trendy wnętrzarskie i wydawać by się mogło, że nieprędko się to zmieni. Jednak my lubimy działać na przekór, na opak i pod prąd. Sugerujemy, polecamy, proponujemy odejście od minimalistycznych, wręcz sterylnych wnętrz na rzecz bardziej odważnych, kolorowych aranżacji.


WELCOME TO THE JUNGLE

Witamy w miejskiej dżungli! Mieszkając w mieście, nie za często mamy okazję usiąść pod palmą czy usłyszeć skrzeczące, barwne papugi. Nasza propozycja? Wprowadźmy do naszego wnętrza egzotyczną przyrodę, zielone akcenty, dzikie zwierzęta.

Tapety z motywem dżungli przyciągną wzrok. Sprawią, że nasze cztery kąty będą inne, oryginalne, jedyne w swoim rodzaju. Monstery, liany, bambusy, palmy, tukany, papugi, ananasy, liście bananowca, rzekotki i małpiatki - to design, który przeniesie nas w czas wakacji i pozwoli odpocząć.

Zielony kolor uspokaja. Odpoczywają oczy, odpoczywa dusza po zabieganym, ciężkim dniu w pracy. Obecność motywów roślinnych, nawet w formie papierowej na ścianie, pozwala nam się zbliżyć do natury, docenić jej wartość i bogactwo. Czujemy, jak bardzo przyroda jest ważna i potrzebna, a za chwilę możemy ją stracić.

Jeszcze w zielone gramy

JESZCZE W ZIELONE GRAMY

Poziom zanieczyszczeń powietrza, przekraczający normy o kilkaset procent jest regularnie notowany we wszystkich większych miastach w Polsce. Czy istnieje lekarstwo na taki stan rzeczy? Oczywiście - szacunek i pokora oraz wykorzystanie jej właściwości do regeneracji naszego zdrowia. Posiadajmy rośliny w naszych wnętrzach. Nie tylko dodadzą walorów estetycznych, ale zawsze dobrze wyglądają i cieszą oko, oczyszczają powietrze. Wykorzystujmy specjalne gatunki roślin, które pochłaniają zanieczyszczenia z powietrza, oksydują je i nawilżają, tym samym poprawiają nasze samopoczucie. Ma być z pazurem? Niech to będą paprocie, bluszcze, monstery, kaktusy, sukulenty!

Sprawmy, by to nasze wnętrze, było miejscem gdzie możemy wziąć głęboki wdech i prawdziwie odpocząć, nie krztusząc się. :-)

Tyle pisania.

Czas na zdjęcia!

Wszystkie prawa zastrzeżone | Kopiowanie lub wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie bez wyraźnej, pisemnej zgodny właściciela witryny - zabronione.
Informacje na stronie mayart.pl nie są ofertą w rozumieniu art. 66 k.c.