WARSAW HOME 2019

Czytaj

WARSAW HOME 2019

WARSAW HOME 2019

 WARSAW HOME 2019 - INTERIOR DESIGN FAIR - NAJWIĘKSZE ŚWIĘTO DESIGNU

W dniach 3 - 6 października spotkamy się na największym święcie designu w Polsce. Już po raz czwarty w Nadarzynie, pod Warszawą odbędą się targi Warsaw Home - biznesowe targi wyposażenia wnętrz, które co roku przyciągają dziesiątki tysięcy entuzjastów dobrego designu, nie tylko z Polski, także z całej Europy. Przez cztery dni wystawiają się  czołowi producenci, we wszystkich możliwych wnętrzarskich dziedzinach. Targi zostały podzielone na 5 stref: Selected Design, Selected Furniture, Deco, Kitchen&Dining i Interior Finish. W tym roku organizatorzy przewidują spotkanie 700 wystawców z całego świata. 

WARSAW HOME 2019

 

Bazując na doświadczeniach z lat ubiegłych, targi Warsaw Home to nie tylko szansa pokazania asortymentu oraz szerokiego spektrum usług - to także biznesowa przestrzeń, łącząca projektantów, architektów, producentów, dystrybutorów oraz wszystkich tych, którzy szukają wyposażenia dla biur, hoteli, restauracji, inwestycji czy po prostu, własnych czterech kątów. Dla uatrakcyjnienia, organizatorzy wprowadzili panele dyskusyjne, warsztaty oraz wykłady. Targi Warsaw Home to nie tylko festiwal architektonicznych nowości, designerskich trendów na wyciągnięcie ręki - to także okazja do nawiązania profesjonalnych relacji biznesowych.

WARSAW HOME 2019

Jest to niewątpliwie największe wydarzenie branżowe regionu, dlatego nie mogło zabraknąć i nas. Wraz z zaprzyjaźnionymi firmami - marką Oxyled - firmą oświetleniową, produkującą oświetlenie techniczne oraz marką Destini - zajmującą się produkcją designerskich mebli - foteli oraz krzeseł wystawiamy się na Warsaw Home! Od kilku miesięcy pracowaliśmy nad projektem stoiska - w jaki sposób najlepiej wyeksponować produkty obydwu firm, tak aby wszystko razem stanowiło spójną całość. Burza mózgów, kolejne projekty i pomysły, zaowocowały stoiskiem, które nie tylko jest funkcjonalne i w odpowiedni sposób prezentuje asortyment produktowy - to także ciepła i piękna przestrzeń, w której stawiamy na detal i szczegół. Mamy nadzieję, że zatrzymacie się u nas na dłużej - zapraszamy!

Stoisko C2.03 - spotkajmy się na Warsaw Home!

Wszystkie prawa zastrzeżone | Kopiowanie lub wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie bez wyraźnej, pisemnej zgodny właściciela witryny - zabronione.
Informacje na stronie mayart.pl nie są ofertą w rozumieniu art. 66 k.c.