Odkrywaj

Odkrywaj

Nowości, ale i rzeczy stare w nowej odsłonie. Absolutny top i must have. Sprawdzone wytrychy i spektakularny efekt "wow".
Szukamy, znajdujemy, a potem testujemy, żeby podzielić się z Wami naszą fascynacją i zachwytem.

Odkrywaj z nami! A może sam już wszystko wiesz...?

Nowa kolekcja od Khroma - Tribute - hołd dla Afryki

Nowa kolekcja od Khroma - Tribute - hołd dla Afryki

 

Przedstawiamy Państwu najnowszą kolekcję od belgijskiego producenta tapet Khroma - TRIBUTE.

Słowo "tribute" z języka angielskiego oznacza hołd, wyrazy uznania - co już na pierwszy rzut oka możemy zauważyć w zaprezentowanych wzorach. Kolejne karty katalogu TRIBUTE to trybut dla dzikości, dla serca Afryki i jej ducha. To kolekcja odważna, dla ludzi lubiących pazur w swoim wnętrzu, mocne akcenty - zarówno w kolorystyce jak i wzornictw...

czytaj dalej

Nowości 2019 od Arte

Nowości 2019 od Arte

Firma Arte to belgijski producent tapet, działający na rynku od 1981 roku. Od samego początku powstania marka stała się synonimem prestiżu oraz gwarancją piękna i elegancji, a ich tapety ścienne, to jedne z najbardziej ekskluzywnych na rynku. Charakteryzują się oryginalnym wzornictwem i dbałością o każdy szczegół. Założyciele marki przyrzekli sobie, że dekorowanie zawsze będzie ich największą pasją. Słowa dotrzymują, projektując tapety, które zasp...

czytaj dalej

Brak czarnych śladów na ścianach - rewolucyjna technologia od Benjamin Moore

Benjamin Moore - amerykańska legenda na rynku farb i jej rewolucyjna technologia zawartą w farbach Scuff - X to gwarancja braku powstawania charakterystycznych czarnych śladów i otarć pozostawionych przez walizki, torby, plecaki, krzesła, ubrania czy sprzęty gospodarstwa domowego. To idealny produkt, który potrafi sprostać potrzebom najbardziej wymagającego klienta.

Benjamin Moore wyszedł naprzeciw oczekiwaniom...

czytaj dalej

Brak czarnych śladów na ścianach - rewolucyjna technologia od Benjamin Moore
Stressless Dining 2019

Stressless Dining 2019

Rzemiosło meblarskie ma w Skandynawii bogate tradycje, które doskonalone jest od pokoleń. Norweska marka Stressless stawowi dumną część tego dziedzictwa. Tworzenie lokalnych i pięknych mebli to przekazywana z pokolenia na pokolenia, trudna sztuka będąca rezultatem żmudnych prób i poszukiwań. Ciągły rozwój projektów, staranność wykonania i przywiązanie wagi do szczegółów doprowadziły do stworzenia najwygodniejszych foteli na świecie.

Od mebl...

czytaj dalej

Mikrocement ROOC

Witamy Was w świecie mikrocementu, w przestrzeni rozwiązań dekoracyjnych na podłogi, ściany, schody i meble. Firma ROOC swoje korzenie ma w słonecznej Italii - w języku włoskim roccia - oznacza “skała”. Produkty firmy ROOC są bliskie naturze, organiczne, tworzone z naturalnych kruszyw i minerałów kopalnianych. INFINITY SPACE  - slogan firmy - odnosi się do nieograniczonych możliwości i przestrzeni zastosowania produktów.

czytaj dalej

Mikrocement ROOC

Wszystkie prawa zastrzeżone | Kopiowanie lub wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie bez wyraźnej, pisemnej zgodny właściciela witryny - zabronione.
Informacje na stronie mayart.pl nie są ofertą w rozumieniu art. 66 k.c.