Fameg - wyjątkowa historia mebli giętych

Odkrywaj

Fameg - wyjątkowa historia mebli giętych

Fameg - wyjątkowa historia mebli giętych

 

 

Wyjątkowa technologia produkcji tych mebli zapoczątkowana została w XIX wieku przez Michaela Thoneta – wiedeńskiego wynalazcę unikalnej metody gięcia drewna. Od ponad wieku kontynuują niezwykłe rzemiosło tworzenia ponadczasowych mebli dla pokoleń. Do produkcji mebli Fameg wykorzystywane jest tylko najwyższej jakości drewno. W procesie tworzenia elementów giętych najlepiej sprawdza się drewno bukowe. Do produkcji używają też wyselekcjonowanego drewna dębowego, jesionowego, modrzewiowego i akacjowego.

Fameg - wyjątkowa historia mebli giętych

 

 

Firma ta rozwija tradycyjne rzemiosło produkcji mebli giętych z szacunkiem do otaczających nas ludzi i natury. Z pasją angażują się w tworzenie wyjątkowych kolekcji, które stanowią o wyjątkowości wnętrz użytkowanych przez pokolenia. Od samego początku działalność tej radomszczańskiej firmy oparta była na niezwykłym dziedzictwie pioniera produkcji mebli z giętego drewna – Michaela Thoneta. Klasyczne już meble thonetowskie słyną ze swej stylistyki, lekkości i jednocześnie wyjątkowej długowieczności.

 

Krzesła oraz fotele FAMEG można zakupić w MAYART.

Tyle pisania.

Czas na zdjęcia!

Wszystkie prawa zastrzeżone | Kopiowanie lub wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie bez wyraźnej, pisemnej zgodny właściciela witryny - zabronione.
Informacje na stronie mayart.pl nie są ofertą w rozumieniu art. 66 k.c.