Jodełka z betonu na ścianie? Nowość od VHCT!

Odkrywaj

Jodełka z betonu na ścianie? Nowość od VHCT!

Jodełka z betonu na ścianie? Nowość od VHCT!

 

 

Jodełka – ten stylowy wzór to istny klasyk! Był i jest symbolem elegancji i szyku, jest również wyrazem artystycznego rzemiosła.

Wzór jodełki nie traci na popularności jako podłogowe płytki drewniane czy drewnopodobne panele. Któż z nas nie pamięta tego, obecnego niemal w każdym domu, ponadczasowego wzoru? Nie dziwi zatem fakt, że jodełka bezpardonowo wkradła się również w trendy ściennych płytek ceramicznych, układanych w łazience, przedpokoju czy w kuchni.

Jodełka z betonu na ścianie? Nowość od VHCT!

 

Choć sam wzór można ułożyć na kilka różnych sposób, to jednak my jodełkową inspirację zaczerpnęliśmy głównie z jodełki francuskiej (Chevron). Ta francuska wersja to, naszym zdaniem, najciekawsza propozycja wśród jodełkowych kombinacji – elementy stykając się ze sobą w jednej linii pod katem 45° układają się w charakterystyczny kształt strzały. Dodatkowo jodełka francuska kojarzona była z luksusem i wymagała pieczołowitego montażu. Jodełkę od VXHT nie stanowią pojedyncze klepki, a całe moduły małych elementów tworzących płytę, którą łatwiej i szybciej będzie można montować na ścianie.

Jodełka z betonu na ścianie? Nowość od VHCT!

 

Jodełka w wersji betonowej z pewnością wpasuje się do wielu wnętrz. Jodełka od VHCT sprawdzi się we wnętrzach zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych. Płyty można ciekawie łączyć ze sobą, zarówno te z szerszym wzorem, jak i te z drobniejszym. W układzie pionowym, o drobnej fakturze nadadzą wnętrzu lekkości i delikatności, wysmuklą również pomieszczenie. Idealnie pasować będą do wysokich i przestrzennych salonów, gabinetów czy sypialni. W mocnych lub nietypowych kolorach staną się wyrazistym i nieszablonowym akcentem wnętrza. Oczywiście mogą stać się również doskonałą częścią elewacji.

Jodełka z betonu na ścianie? Nowość od VHCT!

 

 

 

Wzór jodełki w betonowej propozycji od VHCT ma w sobie charakter i zdecydowanie. Jest wyrazisty i nowoczesny, a jednocześnie nieśmiertelny i pełen elegancji. Bądź pewny, że Twoje wnętrze z betonową jodełką od VHCT zyska oryginalność, przyciągnie wzrok i będzie inspiracją dla innych.

Tyle pisania.

Czas na zdjęcia!

Wszystkie prawa zastrzeżone | Kopiowanie lub wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie bez wyraźnej, pisemnej zgodny właściciela witryny - zabronione.
Informacje na stronie mayart.pl nie są ofertą w rozumieniu art. 66 k.c.