NOWOŚCI od Stressless 2022

Odkrywaj

NOWOŚCI od Stressless 2022

NOWOŚCI od Stressless 2022

Stressless z dumą przedstawia nowe portfolio produktów na rok 2022. Zaskakuje cały czas innowacyjnością i niesamowitym designem produktów, cały czas inwestuje w rozwój marki i słucha potrzeb rynku. 

Nowości na 2022 to zupełnie nowy fotel rozkładany - Rome. Świeży i przyciągający wzrok design z doskonałym wsparciem i komfortem. Rozszerzają popularną linię: Stella i Ella, dodając opcję drewnianych nóg i podłokietnika z pięknie ukształtowanymi drewnianymi detalami. Ta modyfikacja estetyki sprawi, że superwygodna koncepcja Balance AdaptTM będzie jeszcze bardziej atrakcyjna.

NOWOŚCI od Stressless 2022

 

 

 

Powitajmy na nowo bohatera o wyrazistej osobowości: Stressless® Stella Wood i Stressless® Ella Wood. Nowe modele mają nogi z litego drewna i stylowe drewniane akcenty na podłokietnikach. Ciepły i naturalny element wykończenia z drewna tworzy elegancki kontrast, który tworzy idealny duet w połączeniu ze skórą i tkaninami.


Detale podłokietników i nóg Stressless® Stella Wood i Stressless® Ella Wood są wykonane z litego drewna bukowego, dostępnego w 8 standardowych kolorach bejc Stressless®. 

 

Stressless® Stella Wood i Stressless® Ella Wood mają takie same wzory poduszek jak Stressless® Stella i Stressless® Ella. Nowe modele z detalami z drewna mają również te same opcje osłon, moduły, akcesoria i możliwości konfiguracji, które znamy z Stressless® Stella i Stressless® Ella.

NOWOŚCI od Stressless 2022

 

Komfort siedzenia przy stole w jadalni pozostanie priorytetem konsumentów w 2022 r., a celem Stressless® Dining jest bycie motorem tego globalnego trendu. Dlatego przedstawiamy Stressless® Vanilla, nowy projekt krzesła do jadalni z amortyzującą krawędzią. Ściany boczne są podkreślone pięknymi francuskimi szwami.


Stressless® Vanilla jest dostępny tylko w rozmiarze dużym (large size) i jest dostępny z wysokim (high back) lub niskim oparciem (low back), w wersji z podłokietnikami lub bez. Nowy projekt jest kompatybilny ze wszystkimi opcjami nóg Stressless® Dining.

NOWOŚCI od Stressless 2022

 

 

Kolejna nowość to kolejny stół do kolekcji Dining. Stół Stressless® Veneto ma elegancki, nowoczesny design. Blat ma te same funkcje i jakość co stół do jadalni Stressless® Bordeaux i jest dostępny w tych samych wykończeniach. Stressless® Veneto ma blat w kształcie łódki z miejscem do przechowywania dwóch wkładek, które są sprzedawane osobno.

Nogi stołu Stressless® Veneto idealnie pasują do nóg krzesła do jadalni D101. Nogi z litego drewna o nowoczesnym i prostym designie.
Stressless® Veneto jest dostępny w rozmiarach Medium i Large.

Tyle pisania.

Czas na zdjęcia!

Wszystkie prawa zastrzeżone | Kopiowanie lub wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie bez wyraźnej, pisemnej zgodny właściciela witryny - zabronione.
Informacje na stronie mayart.pl nie są ofertą w rozumieniu art. 66 k.c.