Nowa kolekcja od Khroma - Tribute - hołd dla Afryki

Odkrywaj

Nowa kolekcja od Khroma - Tribute - hołd dla Afryki

Nowa kolekcja od Khroma - Tribute - hołd dla Afryki

 

Przedstawiamy Państwu najnowszą kolekcję od belgijskiego producenta tapet Khroma - TRIBUTE.

Słowo "tribute" z języka angielskiego oznacza hołd, wyrazy uznania - co już na pierwszy rzut oka możemy zauważyć w zaprezentowanych wzorach. Kolejne karty katalogu TRIBUTE to trybut dla dzikości, dla serca Afryki i jej ducha. To kolekcja odważna, dla ludzi lubiących pazur w swoim wnętrzu, mocne akcenty - zarówno w kolorystyce jak i wzornictwie. Projektanci inspirowali się trawami sawanny, roślinnością afrykańskich lasów, zwierzyną którą można spotkać na safari oraz wierzeniami i legendami afrykańskich plemion. Kolekcję zdominowały barwne kwiaty, bujna roślinność i etniczne motywy. 

Podróże to wciąż niewyczerpane źródło inspiracji- szczególnie wnętrzarskich. Kolekcja tapet Tribute to propozycja dla tych, którzy pragną przenieść różnorodność i kulturę dalekich krajów do swojego mieszkania. Inspirację do powstania tej kolekcji stanowiły wspomnienia z egzotycznych wojaży do miejsc pełnych słońca i bajecznych krajobrazów. To mocne kolory: czerń przełamana złotem czy brąz w połączeniu z turkusem, dla nadal mniej zdecydowanych - znajdą się skromniejsze szarości oraz beże. 

Tyle pisania.

Czas na zdjęcia!

Wszystkie prawa zastrzeżone | Kopiowanie lub wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie bez wyraźnej, pisemnej zgodny właściciela witryny - zabronione.
Informacje na stronie mayart.pl nie są ofertą w rozumieniu art. 66 k.c.