PANELE PODŁOGOWE AVATARA od terHurne

Odkrywaj

PANELE PODŁOGOWE AVATARA od terHurne

PANELE PODŁOGOWE AVATARA od terHurne

NOWOŚĆ od terHurne - panele AVATARA wyglądają niesamowicie realistycznie i trudno je odróżnić od drewna. Jest to możliwe dzięki opracowaniu przez producenta technologii D.O.T. - (D.S.T.) – cyfrowej technologii powierzchni, która tworzy autentyczny wygląd z realistycznymi strukturami.

Panele Avatara dzielą się na dwie kategorie:

WOOD LINE – wygląd drewna
STONE LINE – wygląd kamienia


Obie kategorie są wodoodporne, idealne na wodne ogrzewanie podłogowe,  w różnych rozmiarach i kolorach o stałej grubości 6mm. Klasa użyteczności podłóg klasyfikuje się na AC4. Prosty montaż podłóg odbywa się za pomocą metody LOCKITEASY, co pozwala na samodzielne ułożenie jej w swoim domu.

PANELE PODŁOGOWE AVATARA od terHurne

Naturalne z zewnątrz i eleganckie od wewnątrz. Panele Avatara ter Hurne są wykonane z materiału Talcusan, który jest w 100% wolny od PVC, chloru i plastyfikatorów. Oznacza to, że podczas użytkowania czy podgrzewania podłogi nie uwalniają się toksyczne związki, które mogą pogorszyć jakość życia i mieć wpływ na zdrowie.


Tę pewność daje nieustanna kontrola renomowanej organizacji ECO-INSTITUT. Dodatkowo wszystkie produkty Avatara są wyróżnione certyfikatem Błękitny Anioł. Podłogi polimerowe Avatara bez wątpienia wyróżniają się najwyższą niemiecką jakością. Wszystkie podłogi Avatara są objęte 20-letnią gwarancją w obszarze mieszkalnym i 10-letnią w przypadku użytku komercyjnego.

PANELE PODŁOGOWE AVATARA od terHurne

Avatara 3.0 oferuje wszystkie zalety podłogi designerskiej i jest o krok dalej dzięki powierzchni MultiSense. Cyfrowy druk bezpośredni wpływa na jej niezwykłą wytrzymałość, odporność na zarysowania i łatwość pielęgnacji. Podłoga spokojnie znosi wszystkie trudności w życiu codziennym, dzięki czemu Ty również możesz zachować spokój. Panele Avatara ter Hurne posiadają także izolację akustyczną SOFTSENSE, w związku z tym uzyskujemy odpowiednie wyciszenie.


Naturalny jak drewno, zrelaksowany jak designerska podłoga Avatara łączy w sobie naturalność podłogi wykonanej z prawdziwego drewna z praktycznymi właściwościami podłogi designerskiej nowej generacji. 

Wszystkie prawa zastrzeżone | Kopiowanie lub wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie bez wyraźnej, pisemnej zgodny właściciela witryny - zabronione.
Informacje na stronie mayart.pl nie są ofertą w rozumieniu art. 66 k.c.