Prosty i elegancki osprzęt od VECTIS

Odkrywaj

Prosty i elegancki osprzęt od VECTIS

Prosty i elegancki osprzęt od VECTIS

Minimalistyczny kształt i kolorystyka, ramki wykonane z litego aluminum o matowej białej lub czarnej powierzchni. Monolityczny panel rozjaśnia subtelna dźwigienka, która nawiązuje do historycznych przełączników. Doskonale wpisuje się praktycznie w każdą aranżację wnętrza. 

Prosty i elegancki osprzęt od VECTIS

 

 

Seria VECTIS oraz VECTIS ROUND to minimalistyczne włączniki nawiązujące do stylistyki retro (system dźwigienkowy). VECTIS zamknięte są w prostokątnych ramkach, VECTIS ROUND w owalnych ramkach. Montowane w standardowych puszkach fi60. Oferta ramek od pojedynczych do czterokrotnych w wielu różnych wariantach. Ramki wykonane z aluminium malowanego proszkowo, dźwigienki z duraluminium.

 

Dostępna jest pełna oferta mechanizmów. Produkt produkowany w Europie z 3 letnią gwarancją. Dostępne kolory: aluminium malowane proszkowo w drobnej strukturze - kolor czarny RAL 9005 oraz kolor biały RAL 9016. Już niedługo złoto i miedź.

Tyle pisania.

Czas na zdjęcia!

Wszystkie prawa zastrzeżone | Kopiowanie lub wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie bez wyraźnej, pisemnej zgodny właściciela witryny - zabronione.
Informacje na stronie mayart.pl nie są ofertą w rozumieniu art. 66 k.c.