Rewolucja podłogowa - hybrydowa podłoga drewniana od ter Hurne - HYWOOD

Odkrywaj

Rewolucja podłogowa - hybrydowa podłoga drewniana od ter Hurne - HYWOOD

Rewolucja podłogowa - hybrydowa podłoga drewniana od ter Hurne - HYWOOD

 

Zbudowano na nim Wenecję. Pukamy w nie na szczęście. Przemawia do nas, wszystkimi zmysłami: drewno.

Nie ma innego tworzywa, które byłoby tak wszechstronne, a zarazem niezwykle piękne, jak drewno. Kto zdecyduje się na ten materiał, ten wnosi do swojego domu idealne połączenie luksusu i naturalności. Drewno jest bowiem pierwotnym, a zarazem ekskluzywnym materiałem.

HYWOOD - to prawdziwe drewno, ale nie parkiet. Jest wytrzymała, ale nie jest podłogą winylową. Łączy to, co najlepsze z dwóch światów, i tworzy z tego coś nowego. To jest właśnie  niezwykle wytrzymała podłoga hybrydowa z prawdziwego drewna czyli Hywood.

Rewolucja podłogowa - hybrydowa podłoga drewniana od ter Hurne - HYWOOD

 

Hywood pochodzi ze świata drewna, bo jest z drewna – na wskroś. Jest prawdziwa, szlachetna, naturalnie piękna. Ma wszystko to, czego oczekujemy od drewna. A mimo to Hywood znacznie przewyższa podłogę z drewna, ponieważ wykorzystuje kombinację trzech technologii – przede wszystkim Wood-Powder. Razem tworzą niezwykle odporny produkt – na wodę, głębokie zarysowania, nacisk i brud. Na wszystko, z czym na co dzień musi się zmierzyć podłoga, gdy jest intensywnie użytkowana.

Mimo swojej wyjątkowości podłoga Hywood pozostaje wierna swoim źródłom, ponieważ jest prawdziwym produktem z drewna – naturalnym, zrównoważonym i tworzącym zdrowy klimat wnętrza. Hywood jest dla ludzi, którzy kochają drewno i wypełnione drewnem wnętrza, ale jednocześnie nie idą na żadne kompromisy w kwestii funkcjonalności – a wszystko to w atrakcyjnej cenie.

 

Rewolucja podłogowa - hybrydowa podłoga drewniana od ter Hurne - HYWOOD

 

Twoja podłoga jest placem zabaw albo parkietem do tańca? Hywood zniesie wszystko, bo dzięki swoim bohaterom jest ekstremalnie wytrzymała. Oto ich imiona: Wood-Powder, Aqua Seal i Nature Protec!

Każdego dnia podłoga jest narażona na wiele niebezpieczeństw: pazury zwierząt czy dziecięce zabawki mogą spowodować rysy. Spadające przedmioty, kółka krzeseł i ciężkie meble tworzą wgłębienia. Do szczelin i rowków przedostaje się brud. Najczęstszym zagrożeniem jest jednak wilgoć spowodowana płynami, gdy czasem ze stołu spadnie szklanka z wodą albo przy podlewaniu kwiatów konewka nie trafi do doniczki.

Oferujemy specjalną ochronę przed tymi zagrożeniami. W podłodze Hywood stosujemy innowacyjne i inteligentne technologie, z których każda oferuje wysoki poziom odporności. A dodatkowo w pakiecie zwiększają swoją skuteczność. Właściwość tę nazywamy ekstremalną wytrzymałością. I właśnie tym zajmują się nasi bohaterowie. Oferują maksymalną ochronę: przed wnikaniem wody, śladami zarysowań i wgłębieniami oraz trwałymi zabrudzeniami i plamami.

Rewolucja podłogowa - hybrydowa podłoga drewniana od ter Hurne - HYWOOD

 

Klasyczne podłogi z drewna mają długie elementy. Różnią się one formatami i wzorami ułożenia elementów. Dodatkowo różnią się także długością i szerokością.

Do dużych pomieszczeń zalecamy duży format. Szerokie i długie panele dodają dużym pomieszczeniom szlachetności, jak w dawnych zamkach lub dworkach. Wąskie formaty wyczarowują filigranowy i elegancki efekt w mniejszym pomieszczeniu. Oprócz wielkości pomieszczenia istotny jest także jego kształt. Ułożenie długich desek równolegle do długich ścian sprawi, iż pomieszczenie wyda się dłuższe. Ułożenie desek równolegle do krótkich ścian optycznie poszerzy pomieszczenie.

Oferta podłogi hybrydowej Hywood to: 

- Classic Collection (deska)
- Noblesse Collection (deska pałacowa)
- Herringbone Collection (jodełka)

 

Rewolucja podłogowa - hybrydowa podłoga drewniana od ter Hurne - HYWOOD

Podsumowując, podłoga HYWOOD to:

- PRAWDZIWE DREWNO NATURALNE: eleganckie, prawdziwe drewno ze zrównoważonej gospodarki leśnej
- DOBRE SKŁADNIKI: znakomite składniki zapewniające zdrowy klimat wnętrza
- INTELIGENTNA KONSTRUKCJA:inteligentne połączenie wpinane umożliwia łatwe układanie
- WZORNICTWO Z CHARAKTEREM: stworzone przez naturę, uszlachetnione przez pasjonatów drewna
- WYSOKA WYTRZYMAŁOŚĆ:3 silnych bohaterów - poczwórna ochrona

Zapraszamy do składania zapytań oraz zamówień na podłogę Hywood od niemieckiego producenta ter Hurne.

Wszystkie prawa zastrzeżone | Kopiowanie lub wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie bez wyraźnej, pisemnej zgodny właściciela witryny - zabronione.
Informacje na stronie mayart.pl nie są ofertą w rozumieniu art. 66 k.c.