Stressless Dining 2019

Odkrywaj

Stressless Dining 2019

Stressless Dining 2019

Rzemiosło meblarskie ma w Skandynawii bogate tradycje, które doskonalone jest od pokoleń. Norweska marka Stressless stawowi dumną część tego dziedzictwa. Tworzenie lokalnych i pięknych mebli to przekazywana z pokolenia na pokolenia, trudna sztuka będąca rezultatem żmudnych prób i poszukiwań. Ciągły rozwój projektów, staranność wykonania i przywiązanie wagi do szczegółów doprowadziły do stworzenia najwygodniejszych foteli na świecie.

Od mebli wymaga się wiele: powinny być wygodne, estetyczne, funkcjonalne, a przy tym intuicyjne. Zrozumienie wyjątkowych potrzeb ludzkiego ciała stało się misją firmy Stressless. 80 lat oddanej pracy i gromadzenia doświadczeń uczyniło tę norweską firmę mistrzem w nieustannym dążeniu do opracowywania mebli, których komfort i funkcjonalność będzie priorytetem.

Stressless Dining 2019

Meble Stressless są znane z innowacyjnych zastosowań, funkcjonalności, niezwykłej jakości i słynnego komfortu. Zapewniają idealny relaks w części wypoczynkowej domu. Producent jednak na ten sezon prezentuje nam absolutną nowość - kolekcję Dining, aby najwyższy komfort siedzenia był obecny z nami przy stole jadalnym.

Pierwsze na świecie wygodne krzesło do jadalni posiada funkcję BalanceAdapt - innowacyjny system, zapewniający zawsze idealnie zrównoważoną pozycję siedzącą dzięki dającej przyjemne odczucia funkcji wahadłowej. Dzięki bezstopniowo regulowanemu systemowi przesuwania, oparcie i siedzisko płynnie podążają za każdym ruchem ciała - co zapewnia idealny komfort podczas spożywania posiłku.

 

Stressless Dining 2019

System BalanceAdapt to doskonałe podparcie i komfort dla pleców - zarówno podczas siedzenia w pozycji wyprostowanej, jak i podczas odchylania się do tyłu w zrelaksowanej pozycji. Lekko przechylany do przodu fotel dostosowuje się do ruchów ciała, kiedy siedzisz blisko stołu i nachylasz się nad nim, aby zjeść posiłek. Zapewnia to zdrową postawę siedzącą i kąt otwarty podczas siedzenia, dzięki czemu organy wewnętrzne mają wystarczająco dużo miejsca i można wygodnie siedzieć przez cały czas.

W nowej ofercie Dining 2019 znajdują się także 2 modele stołów do jadalni. Dostępne są w 4 wybarwieniach drewna: dąb naturalny, dąb wapnowany, orzech włoski (buk barwiony i lakierowany) oraz czarny buk. W każdym modelu stołu istnieje możliwość zamówienia przedłużenia blatu oraz wybór kształtu nóżek: zaokrąglonych lub kątowych. Bogactwo wyboru tapicerki krzeseł zadowoli wszystkie wymagające i wyrafinowane gusta.

Tyle pisania.

Czas na zdjęcia!

Wszystkie prawa zastrzeżone | Kopiowanie lub wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie bez wyraźnej, pisemnej zgodny właściciela witryny - zabronione.
Informacje na stronie mayart.pl nie są ofertą w rozumieniu art. 66 k.c.