Szwedzki świat tapet od Boråstapeter

Odkrywaj

Szwedzki świat tapet od Boråstapeter

Szwedzki świat tapet od Boråstapeter

Boråstapeter jest najstarszą, najbardziej znaną oraz najlepiej sprzedającą się marką tapet w Szwecji. Niezależnie od klasycznych i ponadczasowych wzorców, producent nieustannie rozwija markę, aby sprostać wymaganiom rynku w nowoczesnych wzorach, kolorystyce tapety i materiałach. Tapety Boråstapeter starają się pełnić wiodącą i inspirującą rolę na rynku. Natura jest niekończącym się źródłem inspiracji dla Boråstapeter. Właśnie dlatego producent przykuwa prawdziwą troskę o środowisko. Najnowocześniejsza fabryka poza szwedzkim miastem Borås jest centrum produkcyjnym, w którym staromodne metody drukowania funkcjonują równolegle z nowymi i wydajnymi procesami produkcyjnymi. Boråstapeter używa tylko barwników i klejów na bazie wody, a papier, którego Boråstapeter używa jako surowca, pochodzi z jednego z najbardziej przyjaznych dla środowiska papierni z programem ponownego sadzenia.

Szwedzki świat tapet od Boråstapeter

Najnowsza - cudowna i wyjątkowa - kolekcja tapet dziecięcych od Boråstapeter zaprojektowana przez szwedzką markę odzieżową Newbie, została opracowana z myślą o pokojach dzieci i nastolatków. Tapety z kolekcji Newbie zabierają dzieci w ekscytującą podróż przez egzotyczny i misternie rysowany las deszczowy, urocze ilustracje serii leśnych stworzeń królików, wiewiórek i ptaków tworzą słodką i kojącą przestrzeń, w której dzieci mogą się rozwijać i uczyć a błękitna, misternie narysowana tapeta przedstawia spokojnie pływające w podwodnym świecie wieloryby. Marzycielskie ilustracje i luksusowy charakter nadadzą wnętrzu ciepło i przytulność. Przejrzyj kolekcję Newbie i znajdź idealną tapetę do sypialni dziecka, pokoju dziecinnego lub bawialni.

Wszystkie wzory z kolekcji od Boråstapeter możesz zobaczyć i kupić w MAYART.

Tyle pisania.

Czas na zdjęcia!

Wszystkie prawa zastrzeżone | Kopiowanie lub wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie bez wyraźnej, pisemnej zgodny właściciela witryny - zabronione.
Informacje na stronie mayart.pl nie są ofertą w rozumieniu art. 66 k.c.