VIBIA LIGHT 2020 - TOP, STICKS, FLAT

Odkrywaj

VIBIA LIGHT 2020 - TOP, STICKS, FLAT

VIBIA LIGHT 2020 - TOP, STICKS, FLAT

 

Vibia Light jak każda firma oświetleniowa wypuściła do obowiązującej kolekcji, 3 nowe oprawy na 2020 - TOP, STICKS oraz FLAT. Poniżej prezentujemy każdą z nich.

TOP - kinkiet ścienny - jego mała centralna kula odbija światło w kierunku większego otaczającego pierścienia, tworząc efekt halo czyli równomiernego i pośredniego oświetlenia i tworząc relaksującą atmosferę. Wydaje się, że oprawa światła ma swoją własną średnicę, a jej atrakcyjny i minimalistyczny design może służyć jako abstrakcyjna sztuka ścienna. Kinkiet ścienny TOP jest wykonany z aluminium i jest dostępny w różnych rozmiarach; mini, small, medium i large.

VIBIA LIGHT 2020 - TOP, STICKS, FLAT

FLAT - oprawy FLAT to cała rodzina opraw. Wiszące lampy Flat to metalowe płaszczyzny umieszczone na różnych wysokościach. Odbijają światło z ich powierzchni, emitując otaczającą luminancję. Zwisające z kabla z sufitu, wiszące oprawy oświetleniowe są delikatne, ale uderzająco graficzne, jakby unosiły się nad głową. 

Lampa podłogowa Flat jest dostępna w małych i dużych rozmiarach z prostą lub podwójną metalową płytą. Po ułożeniu parami, mniejszy pasujący dysk wychwytuje odbite światło na większej patelni, tworząc w ten sposób skupienie bardziej miękkiego zgrupowanego oświetlenia, które oświetla zarówno przestrzeń, jak i własne powierzchnie światła.

VIBIA LIGHT 2020 - TOP, STICKS, FLAT

 

 

STICKS - oprawa, która łączy technologię, przestrzeń i architekturę. Sticks oferuje kreatywny zestaw narzędzi oświetleniowych do integracji elementów świetlnych w przestrzeni wewnętrznej. Czyste i graficzne, minimalistyczne aluminiowe pręty przekształcają liniowe światło w pływającą rzeźbę. Oprawą możemy się bawić, ogranicza nas tylko wyobraźnia - zastosowanie jej niekoniecznie pod kątem prostym jak można by się spodziewać po oprawie liniowej stwarza nam niezliczone możliwości kreacji. 

Tyle pisania.

Czas na zdjęcia!

Wszystkie prawa zastrzeżone | Kopiowanie lub wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie bez wyraźnej, pisemnej zgodny właściciela witryny - zabronione.
Informacje na stronie mayart.pl nie są ofertą w rozumieniu art. 66 k.c.