Przyjdź

Przyjdź

 

CO ROBIMY?

Y - PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

Oferujemy pełen zakres usług projektowych, od przygotowania zindywidualizowanej koncepcji, wraz ze sporządzeniem rysunków wykonawczych, dla wszystkich ekip budowlanych po wyposażenie wnętrza pod klucz. Na Państwa życzenie sprawujemy nadzór autorski nad realizacją projektu. 

Y - DORADZTWO

Służymy nie tylko fachową radą, ale i konsultacją projektową. Pomożemy Państwu i wspólnie wybierzemy, doradzimy co bardziej, a co zupełnie nie pasuje. Wymierzymy, obliczymy, zamówimy.

Y - SPRZEDAŻ DETALICZNA

To, co zaprojektowaliśmy i doradziliśmy również sprzedajemy. W naszej ofercie posiadamy: meble, płytki, drzwi, podłogi, lampy, grzejniki, tynki, tapety, farby, beton architektoniczny, dekoracje.

Y - MONTAŻ

Nie zostawiamy Państwa nawet na etapie wykończeniowym. Oferujemy profesjonalne układanie podłogi drewnianej, winylowej i listew. Profesjonalny montaż drzwi, który zawsze poprzedzony zostanie wizją lokalną i dokładnym pomiarem z natury. Kleimy tapety, wykonujemy tynki dekoracyjne, montujemy sztukaterie.

Y - GRAFIKA

Pomożemy Państwu przy projekcie lokalu użytkowego, stoiska targowego czy firmy. W pakiecie oferujemy identyfikację przestrzenną jak: liternictwo, numeracja, logo, wizytówki i inne materiały reklamowe. Kreacja możliwości i form jest tak olbrzymia, że ograniczeniem jest tylko wyobraźnia.

 

MAYART
Studio Myśli Twojego Wnętrza
ul. Poznańska 1
60-848 Poznań

GSM: 602 324 350
GSM: 728 479 701

poniedziałek - piątek: 10.00 - 18.00
biuro@mayart.com.pl


Przyjdź

Wszystkie prawa zastrzeżone | Kopiowanie lub wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie bez wyraźnej, pisemnej zgodny właściciela witryny - zabronione.
Informacje na stronie mayart.pl nie są ofertą w rozumieniu art. 66 k.c.