BOUCLE w wydaniu ARTE, kolekcje: ICONS i YALA

Odkrywaj

BOUCLE w wydaniu ARTE, kolekcje: ICONS i YALA

BOUCLE w wydaniu ARTE, kolekcje: ICONS i YALA

Bouclé (bukle) zwykle kojarzy się nam z tkaniną wykonaną z przędzy pętelkowej, której ozdobą są skręcone węzełki. I tak w istocie jest! Sama nazwa bouclé pochodzi bowiem z języka francuskiego i oznacza właśnie skręt, kędzierzawość czy pętelkę. Bouclé to gruba, ciepła tkanina często wełniana, poliestrowa, akrylowa lub stanowiąca mieszankę wełny z poliestrem, wykorzystywana jako materiał ubraniowy na kostiumy, płaszcze, żakiety, spodnie, spódnice, kurtki, szaliki i czapki. 

W tym roku bouclé to najpopularniejszy trend w wystroju wnętrz, spotykamy się z nim głównie w meblach wypoczynkowych, to najmodniejsza tkanina obiciowa do foteli i kanap. Jednak Arte Walls - jako czołowy producent tapet, słucha potrzeb Klientów, obserwuje zmieniające się wymogi rynku i reaguje, by zadowolić nawet najbardziej wymagających. 

BOUCLE w wydaniu ARTE, kolekcje: ICONS i YALA

 

Kolekcja ICONS zachwyca wszechstronnością materiałów cenionych w dekoracji wnętrz, takich jak: skóra shagreen (galuchat), tkanina bouclé, metalowe akcenty oraz rattan. Znajdziemy tu różne wzory geometryczne, ciepłą mieszankę materiałów, a także zróżnicowaną ilość światła - to wszystko nadaje wnętrzu dodatkowy, luksusowy wymiar.

Wzór CURVE w katalogu ICONS to okrągłe, miękkie kształty z nutą vintage, wkomponowane w subtelną siatkę. Wzór dostępny jest w 4 kolorach: białym (crisp white), kremowym (beach), burgundowym (dark taupe) oraz butelkowej zieleni (petrol), wykonany z ciepłej tkaniny 3D bouclé.

BOUCLE w wydaniu ARTE, kolekcje: ICONS i YALA

 

Kolekcja YALA to zbiór egzotycznych już w swojej nazwie 4 wzorów: PANTHERA, BAMBUSA, MONSTERA oraz PALMA. Poczuj tropikalne piękno natury w tej niezwykłej kolekcji. YALA to mieszanka wzorów botanicznych i scen w dżungli. Ta reliefowa okleina ścienna tworzy subtelny, a zarazem przytulny, trójwymiarowy efekt dzięki zastosowaniu miękkich tkanin szenilowych i bouclé. Zabawne, wyczuwalne w dotyku wzory zaskakują, ale jednocześnie wprowadzają spokój na ścianę. 

Wprowadź bouclé do swojego wnętrza wraz z tapetami od Arte!

Tyle pisania.

Czas na zdjęcia!

Wszystkie prawa zastrzeżone | Kopiowanie lub wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie bez wyraźnej, pisemnej zgodny właściciela witryny - zabronione.
Informacje na stronie mayart.pl nie są ofertą w rozumieniu art. 66 k.c.