Kolekcja SHEGGE od Fioranese Ceramica

Odkrywaj

Kolekcja SHEGGE od Fioranese Ceramica

Kolekcja SHEGGE od Fioranese Ceramica

Kolekcja SHEGGE od FIORANESE CERAMICA

Kiedy wydaje się, że wszystko dzieje się normalnie, nagle coś odrywa nas od codzienności i odkrywamy, że twórczy ruch może dać początek czemuś nowemu.

Schegge jest właśnie tym czymś. Sposób w jaki marmur rozpada się na nierówne fragmenty o różnych rozmiarach i rozkłada się na kamionce porcelanowej pięknie oddającej efekt żywicy, tworząc nieregularne i dynamiczne wzory sprawia, że patrząc na tą kolekcję płytek zaczynamy planować, rozmieszczać je na naszej podłodze, zaczynamy aranżować naszą przestrzeń w wyobraźni. Łazienka? Podłoga w kuchni? A może salon z kominkiem?

Niech to będzie nowym początkiem czegoś pięknego.

Kolekcja SHEGGE od Fioranese Ceramica


Shegge to zaskakująca kolekcja, która nawiązuje do weneckiego stylu terazzo. Kiedy wydaje się nam, że wszystko podąża w jednym nurcie, twórcza myśl odwraca porządek rzeczy i przyciąga odwagę - tak producent opisuje niebywałą serię płytek gresowych Schegge.

Do dyspozycji są trzy delikatne i ciepłe odcienie szarości oraz niezwykły rubinowy kolor czerwieni. Jednokolorowe płytki imitują żywiczną matową powierzchnię. Zamierzone efekty przetarć i nierówności pozwalają na ciekawą grę światła.

Uzupełnienie stanowią dekoracje, w których odważna myśl projektanta sięga po efekt lastryko. Marmur jakby rozpadł się na kawałki różnej wielkości i rozsypany w nieregularnych odstępach utkwił w gładkim gresie.

Kolekcja SHEGGE od Fioranese Ceramica

 


Kolekcja Schegge skierowana jest do poszukujących nieoczekiwanych efektów dekoracyjnych. Umożliwia dynamiczne i odkrywcze zastosowanie płytek na ścianach i podłogach. Przeznaczona do użytku domowego oraz powierzchni komercyjnych o niewielkim natężeniu ruchu.

Matowe wykończenie pod pewnym kątem padania światła uwydatnia lekki efekt połysku, co uwydatnia soczystość koloru. Płytki są gładkie, a zatem łatwe w utrzymaniu czystości. Prosto przycięte rektyfikowane krawędzie pozwalają na zastosowanie wąskich fug. 

Tyle pisania.

Czas na zdjęcia!

Wszystkie prawa zastrzeżone | Kopiowanie lub wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie bez wyraźnej, pisemnej zgodny właściciela witryny - zabronione.
Informacje na stronie mayart.pl nie są ofertą w rozumieniu art. 66 k.c.