Mikrocement ROOC

Odkrywaj

Mikrocement ROOC

Mikrocement ROOC

Witamy Was w świecie mikrocementu, w przestrzeni rozwiązań dekoracyjnych na podłogi, ściany, schody i meble. Firma ROOC swoje korzenie ma w słonecznej Italii - w języku włoskim roccia - oznacza “skała”. Produkty firmy ROOC są bliskie naturze, organiczne, tworzone z naturalnych kruszyw i minerałów kopalnianych. INFINITY SPACE  - slogan firmy - odnosi się do nieograniczonych możliwości i przestrzeni zastosowania produktów.

Mikrocement ROOC

Mikrocement to nowoczesna, cienkowarstwowa powłoka dekoracyjna, zabezpieczająca powierzchnię posadzki podłogi lub ściany. Jej grubość (2-3 mm) oraz wysoka elastyczność pozwala stosować mikrocement na wielu płaszczyznach takich, jak podłogi, ściany, schody, blaty stołów, fronty mebli. Dzięki odpowiedniej impregnacji można zastosować masę mikrocementową firmy ROOC również w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności - w łazienkach, prysznicach, brodzikach, saunach, basenach.

Mikrocement ROOC

Mikrocement ma szeroki wachlarz zalet, oprócz wizualnych i estetycznych, także te funkcjonalne. Można pokryć nim płytki ceramiczne lub parkiet drewniany, bez konieczności skuwania czy demontażu podłogi. Produkt ten można zastosować na posadzki z ogrzewaniem podłogowym. Posiada duże parametry odporności na zmywanie zabrudzeń, jest antypoślizgowy. Można odświeżyć powierzchnię posadzki poprzez delikatny szlif i ponowne lakierowanie. Oprócz tego paleta 12 naturalnych kolorów, mimo swojego betonowego zimnego charakteru, sprawia, że powierzchnia mikrocementu jest ciepła i miła w dotyku.

Mikrocement doskonale sprawdza się w nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach. Jest idealnym dopełnieniem w industrialnym czy loftowym stylu. Sprawdzi się zarówno w apartamentach prywatnych, jak i w komercyjnych obiektach czy budynkach użyteczności publicznej takich, jak: biura, sklepy, salony, restauracje czy hotele.

Tyle pisania.

Czas na zdjęcia!

Wszystkie prawa zastrzeżone | Kopiowanie lub wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie bez wyraźnej, pisemnej zgodny właściciela witryny - zabronione.
Informacje na stronie mayart.pl nie są ofertą w rozumieniu art. 66 k.c.