Nowa kolekcja Essentials od ARTE - Costura

Odkrywaj

Nowa kolekcja Essentials od ARTE - Costura

Nowa kolekcja Essentials od ARTE - Costura

Costura czerpie inspirację z tradycyjnego rzemiosła, z tekstyliami jako punktem wyjścia. Wszystkie wzory są formowane za pomocą igły i nici. Na wzory przekładane są motywy z efektownymi przeszyciami i niezwykłym patchworkiem. Ukośne linie i zaskakujące nadruki przeplatają się w tej wyjątkowej kolekcji opartej na rękodziele.

Urban

Inspirującą ideą tej kolekcji są używane jedwabne tkaniny, które na ścianie zyskują drugie życie. Kombinacje różnych dużych powierzchni tekstylnych tworzą frywolny i nieregularny patchwork. Różnorodne kolory, o subtelnym wyglądzie akwareli, przyciągają wzrok i tworzą wyraziste wnętrze.
 
 

Nowa kolekcja Essentials od ARTE - Costura

Bojagi

Bojagi (koreański : 보자기) to tradycyjna koreańska tkanina do pakowania. Bojagi są zazwyczaj kwadratowe i mogą być wykonane z różnych materiałów, chociaż powszechne są jedwab lub ramia. Bojagi ma wiele zastosowań, w tym jako opakowanie prezentów, na weselach i w buddyjskich obrzędach. Ostatnio zostały uznane za tradycyjną formę sztuki, często prezentowane w muzeach i inspirujące do nowoczesnych reinterpretacji.

Wzór w katalogu Costura - bojagi to efekt tradycyjnej koreańskiej techniki szycia, w której i szycie i wzór przyciągają uwagę. Pierwotnie były to tradycyjne koreańskie płótna do pakowania wykonane ze skrawków resztek materiału. Geometryczne kształty tworzą nieregularny patchwork o wyglądzie otwartego lnu. Paleta kolorów ton w ton zapewnia uczucie spokoju.

 

Nowa kolekcja Essentials od ARTE - Costura

 

Gabarit

Gabarit odnosi się do skalibrowanego wzoru lub szablonu i tworzy stylowy dwukolorowy kontrast. Poziome linie patchworku optycznie powiększają wnętrze.

Tela

W jego podobieństwie do grubo tkanego lnu naprzemiennie występują linie poziome i pionowe. W rezultacie otrzymujesz na ścianie subtelną strukturę. Delikatne niuanse kolorystyczne wprowadzają spokój do prostego płótna.

Nowa kolekcja Essentials od ARTE - Costura

 

Botanis

Botanis to ukłon w stronę roślin: monstera i palmy wiodą tu prym. Tropikalny wzór jest stworzony techniką haftu. Botanis to grube szwy i kontrastujące kolory, które wyróżniają się na spokojnym lnianym tle.

Manchas

Ślady pędzla dają wzorowi Mancha nowoczesny i realistyczny efekt malowania. Ukośne linie przypominają dżins lub tkaninę. Te dwa efekty w subtelny sposób tworzą powierzchnię struktury.

Tyle pisania.

Czas na zdjęcia!

Wszystkie prawa zastrzeżone | Kopiowanie lub wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie bez wyraźnej, pisemnej zgodny właściciela witryny - zabronione.
Informacje na stronie mayart.pl nie są ofertą w rozumieniu art. 66 k.c.