Nowości 2019 od Arte

Odkrywaj

Nowości 2019 od Arte

Nowości 2019 od Arte

Firma Arte to belgijski producent tapet, działający na rynku od 1981 roku. Od samego początku powstania marka stała się synonimem prestiżu oraz gwarancją piękna i elegancji, a ich tapety ścienne, to jedne z najbardziej ekskluzywnych na rynku. Charakteryzują się oryginalnym wzornictwem i dbałością o każdy szczegół. Założyciele marki przyrzekli sobie, że dekorowanie zawsze będzie ich największą pasją. Słowa dotrzymują, projektując tapety, które zaspokajają wszystkie gusta i sprawdzą się w każdym wnętrzu. Nowości od firmy Arte na rok 2019 zainspirowane są potęgą natury. Nowe kolekcje Timber, Vertigo i Paleo zwracają uwagę na piękno, które zostało dostrzeżone w rzeczach na pierwszy rzut oka niepozornych i pokazują, że czasem doskonałość tkwi w niedoskonałości.

Nowości 2019 od Arte

Spójrzmy na kolekcję  Timber i hołd oddany drewnu, które samo w sobie jest autentycznym, wyrafinowanym i trwałym materiałem. W okładzinie ściennej z kolekcji Timber zauważymy zarówno ziarno, jak i ślady sęków - nie znajdziemy dwóch takich samych fragmentów. Jest wykonana w całości z drewna Paulownia, które zostało przetworzone z niezwykłą dbałością i kunsztem. Inkrustowane wzory geometryczne dają zaskakujące efekty optyczne.

Kolekcja Vertigo to włókna tekstylne z metalową przędzą. Błyszczące ruchy falujące, charakterystyczne dla efektu mory, przypominają delikatne odbicia na wodzie. Wzory przyprawiają o zawroty głowy, nie pozwalają na nudę we wnętrzu, w zależności od kąta padania światła i naszego spojrzenia różnią się i  codziennie mogą się zmieniać. Moire - ta zupełnie nowa okładzina ścienna, opracowana z tkaniny lureksowej o wysokim połysku. Mieniące się, metaliczne kolory - złoto, srebro, miedź - przyciągają wzrok, doskonale współgrają z materiałami takimi jak drewno czy marmur.

 

Nowości 2019 od Arte

Kolekcja Paleo to spojrzenie na dorobek kultury mieszkańców natywnej Ameryki. Inspiracją do jej stworzenia był sposób dekorowania ubrań, biżuterii i przyborów używanych przez koczownicze plemię Indian o nazwie Paleo. Byli to najstarsi rdzenni mieszkańcy Ameryki Północnej. Mieli fascynującą kulturę, a ich barwny, wyjątkowy i zaskakujący w precyzji ornamentyki strój, znalazł swoje przełożenie na przedmioty codziennego użytku i przedmioty kultu. Koral, turkus i jadeit - bogactwo, zaskakujące i inspirujące połączenia, barwy, faktury i ornamenty. Paleo znaczy „starożytny”, ale te niezwykłe motywy są bardziej aktualne niż kiedykolwiek.

Nowości od Arte - kolekcje Timber, Vertigo oraz Paleo - to alternatywa dla klasycznych flizelinowych i winylowych okładzin ściennych, to design na światowym poziomie, styl i klasa sama w sobie.

Tyle pisania.

Czas na zdjęcia!

Wszystkie prawa zastrzeżone | Kopiowanie lub wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie bez wyraźnej, pisemnej zgodny właściciela witryny - zabronione.
Informacje na stronie mayart.pl nie są ofertą w rozumieniu art. 66 k.c.